+48 601 636 998 poniedziałek-piątek 8:00-17:00

Szukaj
Close this search box.

PL

PLN

UNITED WOOD ITEMS
Lampy z drewna, autentycznie...

DLACZEGO DREWNO?

Drewno jest materiałem które towarzyszy nam od zawsze. Można pokusić się o stwierdzenie, że to prezent od natury w kwestii rozwiązań technologicznych, bowiem pomimo rozwoju techniki, drewno w wielu dziedzinach wciąż jest niezastąpione i faktycznie odpowiednio przygotowane i zabezpieczone jest wszechstronne.

Matka Natura na pewno jest estetką, bo stworzyła drewno nie tylko trwałym, ale także pięknym. Drewno jesionu, z którego wykonujemy nasze lampy jest na to świetnym dowodem.

Nawet jeżeli spojrzymy przez pryzmat naszego życia, to rozpoczynamy poznawanie świata w kołysce, a odchodzimy z niego… no cóż, drewno naprawdę jest z nami od zawsze.

CO NAS WYRÓŻNIA

Ręczne wykonanie

Naturalne Surowce

nowoczesny design

Bepieczeństwo

Funkcjonalność

LAMPY Z DREWNA

Drewno jest surowcem, z którym także spotykamy się w temacie oświetlenia.

Kiedyś bardzo popularne i wręcz powszechne –  kto nie pamięta lampy podłogowej z abażurem?

DO DZIEŁA

My wprowadzamy lampy drewniane w nowoczesnej odsłonie i wzornictwie jako symbol harmonijnego stylu życia  i dbałości o środowisko.

Łącząc naturalne piękno ze 100% funkcjonalnością – pytamy z lekką nonszalancją, czy komuś to przeszkadza, że działa także na zmysły?

BEZPIECZEŃSTWO I FUNKCJONALNOŚĆ

Chociaż nasze lampy powstają prawie w całości z drewna, nie ujmuje im to nic z funkcjonalności, zarówno jeśli chodzi o źródło światła jak i regulację. W zależności od modelu, używamy energooszczędnych i trwałych modułów LED lub opraw na tradycyjne żarówki, aby każdy mógł dobrać odpowiedni rodzaj światła dla siebie.

Pomimo, że lampy produkujemy ręcznie i w rzemieślniczym trybie to z pełną odpowiedzialnością możemy zadeklarować, że nasze lampy zostały przebadane i są zgodne z normami unijnymi oraz posiadają oznakowanie CE.

PSTRYK I CO DALEJ?


Naszymi lampami chcemy was zaprosić na czas dla siebie.

Co prawda nie zawsze możesz być tam gdzie chcesz, ale zawsze możesz to sobie wyobrazić – włączając światło, włączasz wyobraźnię.


Życie jest za krótkie, żeby spędzać je w marnym otoczeniu.